"Bonservisimi aldım, boştayım"

Eskişehirspor'dan kiralık olarak Beşiktaş'a giden ancak burada başarılı olamayınca geri gönderilen Batuhan Karadeniz, eski takımı Eskişehirspor ile bağlarını ayırdı.

Cuma 31.05.2013 00:00
Son Güncelleme: Cuma 31.05.2013 17:56
ABONE OL
Batuhan Karadeniz, Eskişehirspor'dan bonservisini aldı ve şu anda boşta olduğunu twitter hesabından duyurdu.

Batuhan Karadeniz, sezon başında Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ile kavga edip takımdan ayrıldı. Daha sonra Beşiktaş'a kiralık olarak giden Karadeniz, 15 maç oynadı ve başarılı olamayınca devre arasında da geri gönderildi. Ara transfer döneminde İspanyol ekibi Deportivo La Coruna'ya transferi gündeme gelen Karadeniz'in bir sezon içinde üçüncü transferi olacağından statü gereği bu transferi gerçekleşmedi.

Eskişehirspor'da da bir türlü kendine yer bulamayan Karadeniz, nihayet takımı ile yollarını ayırdı. Eskişehirspor ile bir yıllık daha sözleşmesi olan Karadeniz, kulüple görüşerek bonservisini aldı. Karedeniz, Eskişehirspor'dan bonservisini aldığını twitter hesabından duyurdu. Karedeniz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bonservisimi Eskişehirspor kulübünden alarak boşa çıktığımı Türk spor kamuoyuna bildiririm." ifadelerini kullandı.