Gaziantepspor'da Turgut Doğan sevinci

Gaziantepspor Kulüp Doktoru Dr. H. Nevzad Denerel, sakatlığı bulunan Turgut Doğan Şahin'in, tedavi ve rehabilitasyon sürecinin tamamlandığını ve takımla birlikte çalışmaya başladığını söyledi.

  • İHA
  • Futbol
  • Salı 01.04.2014 10:53
Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında kendi evinde Kasımpaşa ike karşılaşacak olan Gaziantepspor Kulüp Doktoru Dr. H. Nevzad Denerel sakatlıkları bulunan futbolcuların son durumu ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Denerel yaptığı yazılı açıklama şöyle:

"Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında oynadığımız Çaykur Rizespor karşılaşmasında sakatlanan oyuncumuz Turgut Doğan Şahin'in, tedavi ve rehabilitasyon süreci tamamlanmış olup takımla birlikte çalışmalara başlamıştır.

Spor Toto Süper Lig'in 22.haftasında oynadığımız Akhisar Belediyespor karşılaşmasında sakatlanıp oyundan çıkan Kemal Tokak'ın, tedavi ve rehabilitasyonun son dönemine girilmiş olup fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı kuvvet ve saha çalışmalarına devam etmektedir.

Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında oynadığımız Sivasspor karşılaşmasında sakatlanıp oyundan çıkan Zydrunas Karcemarskas'ın, yapılan fizik muayene ve tetkikleri sonucunda, sağ omuz kaslarında ödem ve kanama tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır.

Sağ diz ön çapraz bağ ameliyatı olan oyuncumuz Erman Bulucu'un, tedavi ve rehabilitasyon çalışmaları planlandığı gibi sağlık ekibimiz tarafından sürdürülmektedir" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN