Gönlünden geçeni söylemiş

Konyaspor beraberliği sonrası "Belki Fener'e 4 atarız" diyerek taraftara mavi boncuk dağıtan Galatasaray Teknik Direktörü Mancini'ye Yanal'dan yanıt geldi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Bursaspor galibiyeti sonrası hak ettikleri bir sonuç aldıklarını ve şampiyonluğa bir adım daha yaklaştıklarını vurgularken, bir soru üzerine Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini hakkında ilginç yorumlar yaptı... Başarılı teknik direktör, İtalyan çalıştırıcının takımının Konyaspor ile deplasmanda 0-0 berabere kaldığı karşılaşma sonrası derbiye ilişkin olarak yaptığı, "Belki Fener'e dört gol atarız" açıklamasına şu ilginç yanıtı verdi: "Gönlünden geçeni söylemiş adam, ne yapalım yani?"

YANAL: SADECE ŞEHİR EFSANESİ
Ersun Yanal'ın maç sonu dikkat çeken bir diğer açıklaması ise, "Yanal'ın takımları ikinci yarılar düşüş yaşıyor" yorumlarına verdiği sert yanıt oldu. Yanal, "Bu bir şehir efsanesi... Bunu çıkaranlar benim çalıştığım takımlara göz atmanın zahmetine katlansınlar. Baksınlar ne yapmışım, ne yapmamaşım. Araştırıp öğrensinler. Bu söylentiler umurumda değil. Tek düşüncemiz şampiyonluk. Ligde 7 hafta kala ortaya koyduğumuz futbolla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandık. Farkı açtık. İkisi derbi 7 maç kaldı. Kazanmayı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN