Fenerli avukat aracılığı ile parasını aldı

"Mancini, alacakları için Galatasaray'ı icraya verdi" iddiasının ardında menajeri Nicola Innocentin çıktı. Innocentin, Fenerbahçe'nin eski avukatı Sami Dinç aracılığıyla 45 bin Euro'yu cebine koydu

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini'nin kulübü icraya verdiği iddiasını ortaya atan bir F.Bahçe taraftar sitesi, icra belgelerini internette yayınlayınca gözler İtalyan teknik adama çevrildi. 45 bin Euro'luk alacak için icraya başvuranın Mancini olmadığı ise mahkeme kayıtları ile ortaya çıktı. İtalyan teknik adamın G.Saray ile görüşmelerini yürüten menajer Nicola İnnocentin, komisyonu olan parayı sarı-kırmızılılardan tahsil edemeyince icraya başvurdu. G.Saray'ın İnnoncentin'e 45 bin Euro'yu ödediği ve davanın kapandığı ortaya çıktı.

İKİSİ DE ANCONA'LI...
Galatasaray 'dan bu sezon 3 milyon 500 bin Euro kazanan Roberto Mancini'nin Ekim ayı başında kontrata imza atarken yanında olan Nicola İnnocentin, İtalyan teknik adam gibi Ancona'lı. Eski bir futbolcu olan ve bir dönem Bologna kulübünün scout ekibinde çalışan İnnocentin, geçen yıl Dubai'de menajerlik şirketi açtı. Lisanslı FIFA menajeri olan İnnocentin, Galatasaray parasını ödemeyince 15 Kasım tarihinde avukat Sami Dinç vasıtasıyla dava açtı. Dinç, 3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe Kulübü'nün avukatı olarak anılmıştı.

AYSAL: 10 GÜN ÖNCE ÖDEDİK
G.Saray Başkanı Ünal Aysal, "45 bin Euro'yu biz 10 gün önce Nicola Innocentin'e ödedik. O konu kapandı" diye konuştu. İşte icra davasının belgesi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN