Önder Özen'den al haberi

Beşiktaş ile yolları ayrılacağı iddialarına kulağını tıkayan futbol genel direktörü, transfer çalışmalarına ilişkin çarpıcı itiraflar yaptı

Beşiktaş Futbol Genel Koordinatörü Önder Özen, NTV Spor'da yayınlanan 'Çerçeve' programında çarpıcı açıklamalar yaptı... Sezon sonu yerine Sergen Yalçın'ın getirileceği iddialarına karşın büyük bir azimle işine devam ettiğinin mesajını veren Özen, siyah-beyazlı ekibin transfer planlarını deşifre etti... Yeni sezon için 10 numara özelliklerine sahip bir oyuncuyu kadroya katmak istediklerini vurgulayan Özen, ismi Beşiktaş ile anılan hatta Kartal ile ön sözleşme yaptığı öne sürülen Werder Bremen'in tecrübeli ismi Aaron Hunt'ın 10 numara adayları arasında yer aldığını dile getirdi. Özen iç transfer görüşmelerine ilişkin ise şu tespitleri yaptı:

HUGO ALMEİDA: Almeida Beşiktaş'ta devam etmek istiyor, biz de istiyoruz. Kontratı bitiyor, yenilenecek. Son büyük kontratı olacağını düşünüyor. Son derece doğal ve ben buna saygı duyuyorum. Biraz daha aşama ve zaman gerekiyor.

MANUEL FERNANDES:
Fernandes'in uyduğu kurallarla ilgili sıkıntı yok. Uymadığı kurallar da zaten kendisine bildirildi. Finale gelmedik, kararlar vermedik. Oyuncuya ve kulübe zarar vermeden finale geleceğiz.

OĞUZHAN ÖZYAKUP
: Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesini uzatmak istiyoruz. Daha iyi şartlara sahip olacağı yeni bir mukavele için görüşmelere başlayacağız.

OLCAY ŞAHAN
: Olcay artık kulübün sembollerinden. Sözleşmesi uzatılacak.

GÖKHAN TÖRE
: Gökhan kiralık olarak formamızı giyiyor ancak burada kalacak ve Beşiktaşlı Gökhan olacak.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN