Alkışa gerek yok!

Her G.Saray-F.Bahçe maçı öncesi bir şekilde gündeme gelen "Kazanan kaybedeni alkışlasın" tartışmasına sarı-lacivertliler noktayı koydu: "Biz alkış istemiyoruz"

Fenerbahçe'nin Arena'ya 13 puan farklı lider gitmesi ve şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterilmesi nedeniyle ortaya atılan "F.Bahçe kazanırsa G.Saray taraftarı alkışlasın" düşüncesine sarı-lacivertli futbolculardan tepki geldi. Arena'da kazanmaları halinde şampiyonluğun garanti olmayacağını belirten futbolcular, "Kimseden alkış beklemiyoruz. Sezon sonunda kendi taraftarımız bizi yeterince alkışlar" diye konuştular.

VOLKAN'A KAMERALI TAKİP

G.Saray taraftarının Volkan'a göz açtırmayacağı öğrenildi. Trabzon maçında kayarak yaptığı sevinç bordomavililerin tepkisine neden olan Volkan'ın her hareketi sarı-kırmızılı tribünler tarafından cep telefonuyla kayıt altına alınacak.

Cepler doldu
F.Bahçe yönetimi G.Saray derbisi öncesi futbolcuların maaşlarını yatırdı. Toplamda 10 milyon liralık bir ödeme yapılırken futbolcuların alacağı kalmadı.

Siftah peşinde
Webo, Kuyt ve Sow, G.Saray'a gol atarken Emenike, Süper Lig'de henüz sarı-kırmızılı fileleri havalandıramadı. Nijeryalı, siftah yapıp gerçek Fenerli olmak istiyor.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN