Florya'da moda günleri!

Drogba'nın yerel kıyafetlerle katıldığı mangal partisinde Melo, ABD'li rapçi 50 Cent'e benzetildi. Taffarel'in yeşil ayakkabıları ise geçer not alamadı

Derbi öncesi takımın üzerindeki stresi almak isteyen Galatasaray yönetimi dün Florya'da barbekü partisi düzenledi. Yöneticiler, teknik heyet ve futbolcuların aileleriyle katıldığı barbeküde keyifli anlar yaşandı. Takımın yıldızı Drogba'nın Afrika'nın yerel kıyafetiyle katıldığı mangal partisinde en çok dikkat çeken isimlerden biri de giyim tarzıyla yine Felipe Melo oldu. Drogba, Brezilyalı futbolcuyu, ABD'li ünlü rapçi 50 Cent'e benzetirken, kaleci antrenörü Taffarel de Aykut için, "Alman gibi olmuş. Hiç hoş değil" yorumunu yaptı.

ÇOCUK MUSUN TAFFAREL!!!
Aykut'tan hocasına cevap gecikmedi: "Tafferel'i çok seviyoruz ancak moda tarzından hiç memnun değiliz. Sanki 22-23 yaşında çocuk. Yeşil ayakkabı giyip koluna da yeşil saat takmış." Futbolcuların kıyafetleri için birbirine bol bol takıldığı barbeküde asıl gündem ise Fenerbahçe maçıydı. Sneijder, "Umarım derbide erken gol atar maçı garantiye alırız" derken, Drogba, "Taraftarımız için kazanacağız" dedi.

FUTBOLCULARIN MORALİ SÜPER
Barbeküde bütün futbolcularla tek tek sohbet eden Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, derbi öncesi futbolcuların moralinin çok iyi olduğunu söyledi. Daha öncekilerin aksine Fenerbahçe karşılaşması öncesi takımda savaş ambiansı olmadığını kaydeden Aysal, "İkincilik bizim için çok önemli. Ancak bu karşılaşmanın 3 puan değerinde olduğunu unutmayalım" diye konuştu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN