Olimpiyat darphanesi!

Kulübün kasasına girecek parayla biraz olsun rahat bir nefes almak isteyen yönetim, siyah-beyazlı taraftarlara 75 bin kapasiteli tribünleri doldurmaları çağrısı yaptı

Süper Lig'i ilk iki sırada bitirip, Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılmanın hesaplarını yapan Beşiktaş'ta, yarın deplasmanda oynanacak Konyaspor maçı büyük önem taşıyor. Arada böylesine önemli karşılaşma olmasına rağmen, siyahbeyazlıların aklı fikri bir hafta sonraki Fenerbahçe derbisinde. Sahada alınacak başarılı sonuç kadar, elde edilecek gelir de Beşiktaş yönetiminin iştahını kabartıyor.

RAKAM DAHA DA YÜKSELEBİLİR
Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki karşılaşmada taraftarlardan 75 bin kapasiteli tribünlerin tamamını doldurmaları çağrısında bulunan Beşiktaş yönetimi, kulübün kasasına 7.5 milyon lira civarında girdi olmasını umut ediyor. Siyah-beyazlı kulübün ürünlerindeki satışa ve diğer gelirlere bağlı olarak bu rakamın daha fazlasını kazanabileceği ifade edildi. Beşiktaş taraftarları 40 ila 240 lira arasında değişen derbi biletlerini bugünden itibaren PASSOLİG kartlarına yükletebilecek.

KULÜPTEN AKILLI BİLET UYARISI
Beşiktaş Kulübü, akıllı bilet uygulamasının F.Bahçe derbisiyle birlikte hayata geçeceğini belirterek, PASSOLİG kartının kanuni bir zorunluluk olduğunu hatırlattı. Taraftarlar için BJK Plaza'da PASSOLİG kart başvuru ve basım hizmeti verildiği belirtildi. www.passolig. com.tr'den de yapılabilecek başvuru için TC kimlik numaralı ehliyet ya da nüfus cüzdanı, fotoğraf ve 25 lira vizeleme bedelinin yeterli olacağı ifade edildi.
BİZE ULAŞIN