Kulağınızı tıkayın

Yanal futbolculardan sahaya odaklanmalarını istedi: "İşimiz 3 maçı kazanarak şampiyon olmak. Eleştirilere kulaklarınızı tıkayın ve kimseye cevap vermeden galibiyete kilitlenin"

F.Bahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, futbolcularıyla yaptığı son toplantıda, işe odaklanma talimatı verdi. Yanal, "İşimiz 3 maçı kazanıp kupayı getirmek. Bunu başarana kadar kulakları ve ağzımızı kapalı tutalım" dedi. Yanal, eksiklerin bahane olamayacağını belirtip, "F.Bahçe A2 takımıyla da çıksa her maçı kazanmak için oynar. Biz sezon başından bu yana 24 kişilik büyük bir ekip olduğumuzu vurguluyoruz. Az süre alan oyuncuların kalitesine inancımız tam" diye konuştu. Antalyaspor'un ateş hattında olduğuna dikkat çeken Yanal, "Agresif olacaklar. 1 puan almak için tüm güçlerini kullanacaklar. 90 dakika konsantre olmazsak kazanamayız" ifadelerini kullandı.

GENÇLİK AŞISI
F.Bahçe Antalya maçı hazırlıklarını dün yaptığı idmanla sürdürdü. Gökhan ve Egemen dışındaki tüm futbolcular çalışmada yer aldı. Teknik Direktör Yanal A2 takımdan 3 oyuncuyla A takımı takviye etti. İbrahim Serdar Aydın, Mehdi Akgül ve Muhammet Akarslan dün A takımla çalışırken yarın Antalya maçında da kulübede oturacak.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN