Bilic: İhanet etmeyin

Konya maçının ardından, sinirinden gözyaşlarına hakim olamayan Bilic, futbolcularına "Kariyerinize yakışmayacak bir futbol ortaya koyduğunuza inanamıyorum" diye kızdı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, cuma akşamı oynanan Konyaspor maçının en çok konuşulan ismi oldu. Saha içindeki hakem kararlarına olan tepkisini gözyaşlarına boğularak gösteren Hırvat çalıştırıcı, Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılma şanslarını kendi elleriyle zora sokan futbolcularına da oldukça sitem etti.

Devler Ligi hasreti
Bundesliga ve Premier Lig tecrübesi ile 13 yıllık futbolculuk hayatında hiç Şampiyonlar Ligi'nde oynayamayan Hırvat teknik adam, bunun için adeta çıldırıyor. Slaven Bilic, Devler Ligi'ne direkt katılmaya bu kadar yakınken ellerinin tersiyle bu fırsatı itmeleri yüzünden oyuncularına da kızgın. Hırvat teknik adamın, Konyaspor maçından sonra oyuncularına, "Pek çoğunuz ilk kez futbolun en yüksek noktasına bu kadar yakınsınız, ama sanki bunu istemiyor gibisiniz. Kendinize ve kariyerinize nasıl bu şekilde ihanet ettiğinizi anlayamıyorum" dediği öğrenildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN