İnce ince doğradılar

Atalay: "Stajyer hakemlerle önümüzü kesiyorlar. Hakkımızı yedirmeyiz. Kimse lige şekil vermeye kalkmasın"

Konya deplasmanında iki puan bırakan Beşiktaş'ın hakeme tepkileri sürüyor. Siyah-Beyazlı kulübün Asbaşkanı Deniz Atalay "Biz Avrupa yolunda ciddi bir mücadele veriyoruz. Rakibimiz düşme hattında. Bu maç 7-8 takımı ilgilendiriyor ve siz stajyer hakem atıyorsunuz. Beşiktaş, ne hakem yetiştirme yeri ne de deneme tahtası" dedi.

ADALET İÇİN TECRÜBELİ HAKEM
Deniz Atalay şöyle devam etti: "Maçlarımıza ısrarla tecrübesiz hakem verilmesinin tek açıklaması var: Beşiktaş'ın önünü kesiyorlar. Ancak hakkımızı yedirmeyiz. Sadece kendimizin değil, hiç kimsenin hakkını yedirmeyiz. Beşiktaş üzerinde ciddi oyunlar oynanıyor. Adalet istiyoruz. Bunun için de tecrübeli hakemlere ihtiyaç var."

FUTBOL SAHADA OYNANIR!
"Beşiktaş ince ince doğranırken, kimse sessiz kalmamızı beklemesin. Hakemler adaletli maç yönetsin. Adaletli maç yönetebilecek hakemler atansın. Futbol dışarıdan müdahale kaldırmaz, sahada oynanır. Kimse ligin seyrine, puan cetveline şekil vermeye kalkmasın. Hakem tecrübesizlikten hata yapacak, fatura da Beşiktaş'a çıkacak. Bunu asla kabul edemeyiz."

GÖZLERİNE UYKU GİRMEDİ!
Konya beraberliği sonrası yedek kulübesinde gözyaşlarına hakim olamayan Beşiktaş Teknik Direktör Slaven Bilic, gece boyunca hiç uyamadı. Hakem hatalarına "Emeğimiz ortadan kaldırmaya çalışıyor ama bizi öldüremezler" diyerek tepki gösteren Hırvat hocanın sabaha kadar maçı tekrar tekrar izlediği öğrenildi.

TAKIMA FAZLADAN KAFA İZNİ
Bilic'ten Fenerbahçe derbisi öncesi futbolcularına jest geldi. Hırvat teknik adam, Konya beraberliği nedeniyle morali bozuk olan futbolcularına ekstradan bir gün izin verdi. Dünü hafif bir idmanda geçiren siyah-beyazlılar, antrenmanın ardından iki günlük izine çıktı. Beşiktaş daha önceki haftalarda bir gün izin yapıp, diğer haftanın maç hazırlıklarına başlıyordu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN