Malouda Trabzonspor defterini kapıyor

Sezon başında Trabzonspor'a gelen ancak bekleneni bir türlü veremeyerek hayal kırıklığı yaşatan Malouda, sezon sonunda Trabzonspor'dan ayrılmayı kafasına koymuş durumda.

Eşinin rahatsızlığı nedeniyle izinli olduğu açıklanan Trabzonspor'un Fransız futbolcusu Malouda, sanal alemde attığı fotoğraflarla dikkat çekiyor.
Trabzonspor'a sezon başında gelen Fransız yıldız Florent Malouda, bordo mavili takımda ayrılmayı kafasına koymuş. Eşinin rahatsızlığı nedeniyle izin aldığı açıklanan ve ardından Türkiye'ye gelerek başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüştükten sonra eşinin rahatsızlığı ile ilgili olarak tekrar izin alıp giden Malouda, sanal alemde paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekmeye başladı. Bir çok yeri ziyaret ettiği görülen Malouda'nın sosyal paylaşım sitelerinde yer alan hesaplarından bol bol fotoğraf paylaştığı görülüyor.

Sezon başında Trabzonspor'a gelen ancak bekleneni bir türlü veremeyerek hayal kırıklığı yaşatan Malouda, sezon sonunda Trabzonspor'dan ayrılmayı kafasına koymuş durumda. Bordo-mavili takımın zor günler geçirdiği dönemde takımla birlikte olmayı tercih etmeyen oyuncunun gelecek sezon büyük bir olasılıkla Trabzonspor'da olmayacak. Aldığı astronomik bedelin yanı sıra bonuslarla da oldukça ciddi bir bedeli garanti olarak cebine koyan Fransız oyuncu bordo-mavili kulüple anlaşma noktası arıyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN