Buyrun siz gelin

F.Bahçe, G.Saray Odebank'ın Avrupa şampiyonluğu kutlamalarını birlikte yapalım teklifine yeni bir teklifle cevap verdi: Kutlamayı biz düzenleyelim

G.Saray'ın "Euroleague şampiyonluğunu birlikte kutlayalım" teklifini geri çeviren F.Bahçe, ezeli rakibine yeni bir teklif sundu. CEO H.Hasan Yılmaz imzası taşıyan mektupta şu ifadeler yer aldı: "Nazik ve içten davetinize kayıtsız kalmamızın bizlere tarihi bir sorumluluk yükleyeceği düşüncesiyle organizasyonunuzu iptal ederek, onayınızla tüm masrafları tarafımızdan karşılanacak voleybol, basketbol ve masa tenisi takımlarımız ile Euroleague şampiyonu G.Saray Odeabank'ın başarılarının kardeşçe ve tarihe not düşercesine birlikte kutlama teklifimizi sizlere sunarız."

SEZON SONUNDA BULUŞALIM
G.Saray, F.Bahçe'nin yaptığı karşı teklifi akşam yanıtladı. Lutfi Arıboğan imzalı metinde "Organizasyonun tüm amatör dallardaki başarılı sporcuların katılımıyla gerçekleşmesi öneriniz; son derece olumlu karşılanmıştır. Ancak, gerçekleşmesine saatler kalan organizasyonumuzun iptalinin mümkün olmadığını anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Söz konusu önerinin, sezon sonunda, zaman ve mekân ortaklaşa belirlenerek organize edilmesinin, kardeşliğimize katkıda bulunacağına inanıyoruz" denildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN