Çilekleri kiraza dönüştürmeli

Galatasaray Başkanı Aysal, "Yeni çilekler getirecek misiniz" sorusuna, "Çilekleri kiraza dönüştürmek gerekir pastanın üstüne kiraz da konur" yanıtını vererek yeni transfer politikasını gözler önüne serdi

Ünal Aysal, Atakent Anafen Eğitim Kurumu'nun başarılı 10 öğrencisini konuk etti. Bir öğrencinin, "Önümüzdeki yıl yeni çilekler getirecek misiniz" sorusuna, "Çilekleri kiraza dönüştürmek gerekir pastanın üstüne kiraz da konur" yanıtını vererek genç oyunculara yöneleceklerinin sinyalini verdi. En beğendiği futbolcunun Sneijder olduğunu söyleyen bir diğer öğrenciye verdiği, "Sneijder'i ben de çok beğeniyorum" yanıtı da dikkat çekti.

'PİŞMAN OLDUĞUM OYUNCU VAR, ADI BENDE SAKLI'
Aysal'ın en ilginç açıklaması ise "Transferinden pişmanlık duyduğunuz futbolcu var mı" sorusuna verdiği, "Aldığımı için pişman olduğum oyuncu var ama adı bende saklı" yanıtıydı.

YAŞIM 30-40 OLSAYDI
Aysal, öğrenciler ile buluşması öncesi GS TV'ye de konuştu; başkanlığı neden bırakacağına, "Yaşım 30-40 olsaydı, 'tekrar düşüneyim' derdim ama artık ikinci bir düşünme şansımın olduğunu zannetmiyorum" sözleriyle açıklık getirdi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN