"Çok şanssız bir sezon geçiriyoruz"

Bucaspor'un başarılı defans oyuncusu Hakan Çinemre, Orduspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Sezon başında Fenerbahçe'den kiralanan genç milli futbolcu Hakan Çinemre, Lig TV'ye verdiği röportajında takımı ve teknik direktörü Mustafa Bahadır'dan övgü ile bahsederken, kendisinin olumlu ve olumsuz özelliklerine de değindi.

Genç oyuncu röportajına son haftalarda yaşadıkları puan kayıplarıyla başladı ve şunları söyledi: "Takım olarak çok genç ve yeni takımız tabii ki kulüp olarak sıkıntılarımız var ama gerçekten şansız bir sezon geçiriyoruz.Aslında diri ve mücadele eden takımız.takımız. Bucaspor iyi yerleri hak eden bir kulüp. Gerek taraftarı,gerek kulüp içi insanlarıyla harika bir yapıya sahip.İnşallah hayırlısıyla sezonu bitirmek istiyoruz."

"HEDEFLERİ OLAN BİR TAKIMIZ"
Bu hafta oynayacakları Orduspor maçına iyi hazırlandıklarını söyleyen Çinemre, "Orduspor şampiyonluğu kovalayan bir takım.Biz de hedefleri olan bir takımız.Çok iyi hazırlanıyoruz.İnşallah bu maçtan anlımızın akıyla çıkmak istiyoruz."dedi

"MUSTAFA HOCA DÖRT DÖRTLÜK BİR İNSAN"
Teknik Direktör Mustafa Bahadır hakkında da açıklamalarda bulunan Çinemre, "Bu zamana kadar çalıştığım hiçbir hocayla sıkıntım olmadı. Mustafa hoca ise her şeyiyle dört dörtlük bir kişilik takımla diyalogu, futbolcuyla diyalogu iyi bir hocamız.her şeyi hak eden bir insan inşallah iyi yerlere gelir." diye konuştu.

"HER ZAMAN GÜÇLÜ OLMAK ZORUNDAYIM"
Kendisinin olumlu ve olumsuz özelliklerine de değinen Çinemre, "Benim de hedeflerim var. Tabii hatalarım olacak ama çok çalışıyorum ve bu işten ekmek yemek istiyorum.Tabii her zaman güçlü olmak zorundayım. Çünkü futbolcu güçlü olmak zorunda. O yüzden çok çalışmak gerek.İnsanın yaşadıkça hedefleri bitmemeli. Zaten hedefim uzun süre bu işte kalıcı olmak." ifadelerini kullandı.

"FENERBAHÇE'DE ÇOK ÇALIŞIP, KALICI OLMAK İSTİYORUM"
Yeni sezonda adresinin Fenerbahçe olacağını belirten Çinemre, "Evet,Bucaspor'la iyisiyle kötüsüyle sezonun sonuna geliyoruz. Bucaspor her zaman hayatımda olacak. Taraftarını unutmam,insanlarını unutmam,her şeyi hak ediyorlar. İnşallah iyi yerlere gelirler. Ben de Fenerbahçe'de çok çalışıp, kalıcı olmak istiyorum. Tabii ki daha gencim ve oynamak istiyorum. Zaman her şeyi gösterir." dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN