TFF'ye gözdağı: Göndeririz

Orman, Futbol Federasyonu'na rest çekti: Gerekirse haziran ayında karşılarına bayrak diker, federasyonu göndeririz

Nevzat Demir Tesisleri'nde gazetecilerle sohbet eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, çarpıcı açıklamaları ile dikkat çekti... Özellikle Beşiktaş'ın karşılaşmalarına acemi hakemler atandığının üzerini çizen Orman, Futbol Federasyonu'na 'göndeririz' tehdidinde bulundu: "Bu sezon hakem hatalarından çok canımız yandı... Bize karşı yapılan bariz hakem hataları olmasaydı, bugün Fenerbahçe ile şampiyonluk maçına çıkacaktık. Gerekirse haziran ayında karşılarına bayrak diker, bu federasyonu göndeririz. Bize karşı yapılan hatalar Beşiktaş'a bir operasyon olduğunu gösteriyor."

'DESTEK BEKLİYORUZ'
Orman, e-bilet sistemi hakkında ise sitemkar konuştu... "E-bilet kanunlar çerçevesinde yapılan bir uygulama... Şahsi fikrimi sorarsanız, ligin bitmesine az bir vakit kala uygulanması yanlış. Daha sonra başlasa daha sempatik olabilirdi. Yorum yapmak bu saatten sonra kimseye bir şey kazandırmaz" değerlendirmesini yapan Orman, taraftara şu çağrıyı yaptı: "Bir an önce passolig kartlarını almalarını ve çok önemli Fenerbahçe derbisinde bizi desteklemelerini rica ediyorum."

BAŞKANA RAĞMEN...
Fikret Orman'ın, siyahbeyazlı taraftarlara bir an önce passolig kartlarını alarak Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılma adına büyük önem taşıyan Fenerbahçe derbisinde Olimpiyat Stadı'nı doldurmaları yönündeki telkinleri dahi taraftarı harekete geçirmeye yetmedi... Derbi için şimdiye kadar sadece 5600 bilet satıldığı öğrenilirken, Beşiktaş'ın en etkili taraftar grubu Çarşı, passolig kartı alma zorunluluğu nedeniyle derbiye gitmeyeceğini, stadın dışından takıma destek vereceğini duyurdu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN