Olay taraftar Olimpiyat'ta görüntülendi!

Kasımpaşa ile Beşiktaş arasında oynanan ve büyük olaylara sahne olan maçta sahaya girerek Fernandes'e tekme atan Mustafa Özel, Fenerbahçe maçında da tribünlerdeki yerini aldı.

Kasımpaşa ile Beşiktaş arasında oynanan ve büyük olaylara sahne olan maçta Fernandes'e saldırması ile gündeme gelen siyah beyazlı taraftar Mustafa Özel, Fenerbahçe maçında da tribünlerdeki yerini aldı.

Büyük olaylara sahne olan karşılaşmada sahaya girmesi ile gündeme gelen siyah beyazlı taraftar, Olimpiyat Stadı'nda objektiflere böyle yansıdı.1 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Kasımpaşa-Beşiktaş karşılaşmasında sahaya girerek, Beşiktaşlı futbolcu Manuel Fernandes'e saldıran Mustafa Özel'e "yasak alana girmek" suçlamasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

Kasımpaşa ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşma sırasında sahaya girerek, Fernandes'e saldıran Mustafa Özel hakkında 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunun 16/2 maddesi gereği "yasak alana girmek" suçundan 3 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame Sulh Ceza Mahkemesi tarafından da kabul edildi.
BİZE ULAŞIN