Emir Sarıgül'den Gökhan Töre'ye ziyaret

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Emir Sarıgül, bir eğlence mekanında çıkan olayda silahla yaralanan Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre'yi tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Çağlayan'daki Florence Nightingale Hastanesi'ne gelen Sarıgül, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, siyah-beyazlı futbolcuya Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve kulüp yönetim kurulu üyeleriyle, sarı-kırmızılı camianın geçmiş olsun dileklerini ilettiğini ifade ederek, şöyle konuştu:

"Kendisinden de aldığımız bilgiye göre 15-20'ye yakın sporcu arkadaşıyla birlikte eğlenirken hiç alakası olmayan başka bir kısımdaki arkadaşın tartışması neticesinde bir kurşunun sekmesi sonucu yaralanıyor. Olmaması gereken bir hadise. Ancak olduktan sonra yapacak bir şey yok. Şimdi ameliyata giriyor. Çok kısa bir operasyon. En kısa sürede sağlığına kavuşacak. Bu vesileyle tüm Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

Bu arada olay sırasında dizinden yaralanan, sanatçı menajeri olduğunu ifade eden Mahir Arslan, tedavisinin ardından hastaneden ayrılırken gazetecilere yaptığı açıklamada, "Akşam eğleniyorduk. Magandanın birisi çıktı, sağa sola ateş etti, 6 kişi yaralandık. Böyle şeyler her zaman oluyor. Magandalar var. Eğlenemiyoruz, dışarı çıkamaz olduk. Dışarı çıkıp eğlenmek istedik şu an halimizi görüyorsunuz. Bizimle bir alakası yok. Yan locada oldu, kurşunlar bize sekti" ifadelerini kullandı.

GÖKHAN TÖRE'NİN AKRABASI FİKRET KESİCİ: "GÖKHAN'IN DURUMUNUN İYİ"

Bir eğlence mekanında silahla yaralanan Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre'yi hastanede ziyaret eden akrabası Fikret Kesici, milli oyuncunun durumunun iyi olduğunu söyledi.

Çağlayan'daki Florence Nightingale Hastanesi'ne gelen ve Gökhan Töre'nin halasının oğlu olduğunu kaydeden Fikret Kesici, milli futbolcunun, gece yarısı gerçekleşen silahlı saldırıda yaralandığını hatırlatarak, "Yaptığım görüşmede, yaşanan olayın tamamen tesadüf olduğunu ve kendisiyle bir ilgisinin bulunmadığını söyledi. Şu anda morali ve sağlık durumu çok iyi" diye konuştu.

Kesici, Gökhan'ın babasının da olayın öğrenilmesinin ardından Almanya'dan İstanbul'a geldiğini ve kısa sürede hastaneye ulaşmasını beklediklerini aktardı.

TOLGA ZENGİN ZİYARET ETTİ

Gökhan Töre'yi hastanede ilk ziyaret eden takım arkadaşı, kaptan Tolga Zengin oldu.

Siyah-beyazlı takımın antrenmanı sonrası hastaneye gelen Tolga, girişte basın mensuplarına herhangi bir açıklamada bulunmadı.
BİZE ULAŞIN