Tolga Zengin'den Gökhan Töre'ye ziyaret

Beşiktaş'ın kaptanı Tolga Zengin, silahlı saldırıya uğrayan takım arkadaşı Gökhan Töre ile konuştuğunu, Gökhan'ın vücuduna isabet eden kurşunu ancak arabaya bindiğinde hissettiğini söyledi.

Tolga Zengin, dün akşam oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe derbi mücadelesi sonrasında birkaç arkadaşıyla birlikte eğlenmek için gittiği bir mekanda çıkan silahlı bir olay sırasında vücuduna kurşun isabet eden takım arkadaşı Gökhan Töre'yi tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Tolga Zengin şöyle konuştu:

"Gökhan'ın sağlık durumu iyi. Verilmiş sadakası varmış. Talihsiz bir olay. Şimdi ufak bir operasyon geçirecek. Kendisiyle konuştum. Olay anında bir ses duyduklarını, sonrasında ise arabasına bindiğinde bir şey hissettiğini ve elini attığında durumu anladığını söyledi. Zaten yürüyerek çıkmışlar mekandan. Onlar da olaydan pek fazla bir şey anlamamışlar herhalde."

FENERBAHÇELİ FUTBOLCULAR DA O BARDA!

Gökhan Töre'nin eğlence mekanına takım arkadaşları Almeida, Fernandes, Motta, Dany, Kerim Frei, Veli, medya sorumlusu Can İpekçi ve Fenerbahçeli futbolcular Webo ve Emenike ile birlikte gittiği öğrenildi.

DENİZ ATALAY: GÖKHAN TÖRE'Yİ ALLAH, AİLELERİNE BAĞIŞLAMIŞ

Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Deniz Atalay, Gökhan Töre'yi ziyaret ettiği hastane çıkışında yaptığı açıklamada "Gökhan'ı ve yanındaki arkadaşımızı Allah ailelerine bağışlamış. ifadesini kullandı.

Atalay, dün akşam oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe derbi mücadelesi sonrasında gittiği bir mekanda çıkan olay sırasında vücuduna kurşun isabet eden Gökhan Töre'yi ziyaret etti.

Çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Atalay, "Olayda çok yaralanan var. Bunlardan ikisi bizim arkadaşımız. Gökhan bir kaç saat sonra ameliyata alınacak. Yarın taburcu olur diye düşünüyorum. Allah ailelerine ve Beşiktaş camiasına bağışlamış. Çünkü kurşun, Gökhan'ın yara aldığı yerden biraz daha yana gelse, çok daha kötü şeyler olabilirdi. Bir an önce sağlığına kavuşsun diye dua ediyoruz. diye konuştu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN