4 futbolcu dört olay

Beşiktaşlı futbolcular 12 ayda 4 olayın tam göbeğinde yer aldı. Fernandes 2, Oğuzhan bir kez darp edildi. Sezer bıçaklandı, Gökhan kurşunlandı.

MAYIS 2013
MANUEL FERNANDES

Barda tanıştığı 3 kadını evine davet eden Manuel Fernandes ve arkadaşları, gecenin ilerleyen saatlerinde kızlarla kavga etti. Kavga sırasında kadınların birini döven ve kafasını yere vuran Fernandes, geçtiğimiz ay konuyla ilgili olarak mahkemeye çıktı. 3 yıla kadar hapis cezası istemi ile yargılanmasına devam ediliyor.

29 ARALIK 2013
OĞUZHAN ÖZYAKUP MANUEL FERNANDES
1-0 yenildikleri G.Birliği maçı sonrası Beşiktaş'ta bir bara giden Oğuzhan ve Fernandes mekanda bulunan Beşiktaşlı taraftarlarla tartıştı. Siyahbeyazlı renklere gönül verenler mağlubiyetin ardın eğlenen iki futbolcuya tepki gösterdi, futbolcular da karşılık verince kavga tekme tokatlı bir hal aldı. Tartışma karakolda bitti.

06 OCAK 2014
SEZER ÖZTÜRK

Sakatlığı yüzünden forma giyemediği dönemde ailesinin yanına Almanya'ya giden Sezer, burada gittiği barda çıkan bir kavgada bıçaklandı. Olay önce sokakta bir gasp olayı olarak açıklanırken, Almanya medyasına kız ve bar kavgası olarak yansıdı. Sezer'in Ocak ayından bu yana tedavisi devam ediyor.

21 NİSAN 2014
GÖKHAN TÖRE

Fenerbahçe maçı sonrası Beşiktaşlı futbolcular Gökhan Töre, Dany, Veli ve Kerem Frei, kulüp İletişim Sorumlusu Can İpekçi ile Esentepe Bedroom adlı gece kulübüne gitti. Burada çıkan olay sonrası Gökhan Töre'ye 2, Can İpekçi'ye bir kurşun isabet etti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN