Türkiye Kupası final maçının bilet fiyatları belli oldu

Eskişehirspor ile Galatasaray arasında Konya'da oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası final maçının bilet fiyatları belli oldu.

7 Mayıs Çarşamba günü Eskişehirspor ile Galatasaray arasında Konya'da oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finali öncesi organizasyon toplantısı İstanbul'da yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre; Federasyonun İstinye'deki merkez binasındaki TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Eskişehirspor ve Galatasaray kulüplerinin yönetici ve çalışanları ile TFF müsabaka organizasyon ekipleri katıldı.
Toplantının ardından final biletlerinin fiyatları 1. kategori 100, ikinci kategori 60, üçüncü kategorinin ise 40 lira olarak belirlendiği bildirildi. Biletlerin tff.org üzerinden, Eskişehir, İstanbul ve Konya'da kurulacak gişelerden 29 Nisan Salı gününden itibaren satın alınabileceği kaydedildi.

Kupa töreninin Şeref Tribünü'nde yapılacağı belirtildi. Finalin başlama saatinin önümüzdeki günlerde açıklanacağı bildirildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN