'Töre'mize uygun değil!

Beşiktaş İkinci Başkanı Çebi'nin, "Gökhan Töre için transfer görüşmeleri sürecek" sözleri, yönetimi ikiye bölerken, kavga eden İbrahim Toraman-Sezer Öztürk'ün kadro dışı kaldığını hatırlatan taraftarlar da genç yıldızı veto ediyor

  • Futbol
  • Perşembe 24.04.2014
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin, Gökhan Töre'nin bonservisinin alınması için kulüp Rubin Kazan ile görüşmelerin devam edip etmeyeceği yönündeki soruya, "Yaşanan olaylar transferi etkilemez" yanıtını vermesi, beraberinde tartışmaları da getirdi. Gökhan Töre'nin sözleşmesinin uzatılmasına yönetim içinden tepkilerin olduğu ve konunun önceki gün yapılan toplantıda gündeme geldiği gelen haberler arasında... Taraftarın büyük bir bölümünün de Gökhan Töre'nin bonservisinin alınmasına karşı olduklarını belirtildi.

ADALET BUNUN NERESİNDE
Bu görüşü savunanlar, "Sezer Öztürk ve kulübümüze yıllarca hizmet eden kaptanımız İbrahim Toraman kavga ettikleri gerekçesiyle kadro dışı bırakıldılar. Birçok kez af dilemelerine rağmen kulübün ilkeleri öne sürülerek geri çevrildiler. Gece kulübüne gidenlerin, kadın davası nedeniyle kurşun yiyenlerin sadece para cezası almalarını kabullenemiyoruz. Adalet bunun neresinde? Sadece Gökhan Töre'yi değil, kulübü yeni sözleşme imzalamak için kıvrandırırken eğlenceden geri durmayan Hugo Almeida gibi isimleri de istemiyoruz" yorumunu yaptıkları ifade ediliyor.

İFADEYİ VERDİ İDMANA KOŞTU!
Bedroom Exlucise adlı gece kulübünde omzundan iki kurşunla yaralanan Gökhan Töre, dün sabah taburcu edildi. Töre'nin hastanede polise verdiği, "Yanımızdaki locada tanımadığım bir kişi yanındaki kadınla tartışmaya başladı. Daha sonra kavga büyüdü. Adam masanın üstüne çıkarak, tabancayla sağa sola rast gele ateş etmeye başladı. 15 dakika sonra sırtımda bir ağrı hissetim ve vurulduğumu anladım" dedi. İfadesi sonrası sürpriz yaparak akşam idmana çıkan Gökhan, sadece yürüyüş yaptı.
15 gün önce yine kurşunlama Öte
yandan Gökhan'ın yaralandığı mekanda yaklaşık 15 gün önce eski Adanasporlu futbolcu Erkan Ergün'ün de bacağından vurulduğu açıklandı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN