İpler elimizde

Bilic, ikincilik yarışında belirleyici tarafın kendileri olduğunu belirterek, "Şampiyonlar Ligi müziğini yeni stadımızda duymak istiyoruz" dedi

  • Futbol
  • Cumartesi 26.04.2014
Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, ligi 2. bitireceklerine inandığını söyledi. Sezon başında Şampiyonlar Ligi hedefini gerçekçi bulmayanlar olduğunu hatırlatan Bilic, "Bugün bu hedef çok yakın ve gerçekçi. Ligi 2. bitirmek için ipler elimizde. Eksiklerimize rağmen Sivas'ı yenmeye çalışacağız. Diğer maçlara göre 1 puan bile değerli olabilir" dedi.

ÖZGÜVENİMİZ YÜKSEK
Hırvat hoca şöyle devam etti: "Şampiyonlar Ligi müziğini yeni stadımızda duymak istiyoruz. O müziği duyunca Avrupa'nın en iyi takımlarıyla aynı platformda olduğunuzu biliyorsunuz. Kalan maçlarımıza odaklanmak için konuyu fazla dillendirmemeliyiz. Özgüvenimiz yüksek. Rakibimizin 2 puan önünde olmak azımsanacak bir şey değil. Taraftarlarımızdan desteklerini bekliyoruz. Onlarsız hedefimize ulaşmamız imkansız" dedi.

SKANDAL OLAY İSTİFA GETİRDİ
Beşiktaş'ta geçtiğimiz günlerde yaşanan gece alemi skandalının kahramanlarından Can İpekçi siyah-beyazlı kulüpteki görevinden istifa etti. Olayda Gökhan Töre ile birlikte vurulanlar arasında yer alan İpekçi, Beşiktaş Futbol Takımı İletişim Sorumluluğu görevini bıraktı. Can İpekçi yaşananlar sonrası eleştirilerin odak notası haline gelmişti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN