Kiğılı: Avrupa'ya gidebiliriz...

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, Ersun Yanal, Aziz Yıldırım ve şampiyonluk kutlamaları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı'dan önemli açıklamalar. Abdullah Kiğılı şampiyonluktan Aziz Yıldırım'a, Ersun Yanal'dan Avrupa'ya kadar bir çok konuda çok net konuştu.

Kupa töreni ne zaman yapılacak?

"52.500 tane bilet bastık ve 2,5 saatte hepsi bitti. Stat full dolu olacak ve tarihi bir rekor kırılacak. Federasyon'a müracaat ettik ve Karabükspor maçını 9 Mayıs Cuma günü oynamak istiyoruz ve 11 Mayıs pazar günü statta kupa töreni yapılacak. Şu an bu düşünce halinde, yönetimle konuşuldu. Kadın taraftarlar için şampiyonluk turu atabiliriz. Şampiyonluğa oynuyoruz ancak hep diken üstündeyiz; başkan ile ilgili haber gelecek diye. Öyle ızdıraplı günler geçiyoruz ki; bir haber gelecek başkan içeriye girecek diye... Hayatımız en zor günlerini geçiriyorum."

Avrupa müjdesi!

"107 yılın içerisinde en anlamlı kupa bu olacak gibi görünüyor. Fenerbahçe müthiş kupalar almış ama bu tür zorluklarla alınan kupa var. CAS'ın gerekçeli kararı açıklandığı zaman çok şey değişebilir. Aldığımız bazı duyumlar var; kesin demiyorum ama birçok şey değişebilir. Avrupa'ya gitme durumu sürpriz olmasın."

"Yanal ile bir derdimiz yok"

"Ersun Yanal ile sezon başında 5 dakikalık bir konuşma içerisinde anlaştık. Eğer takım şampiyon olursa sezon sonunda tekrardan bir araya geleceğiz. Ersun Hoca ile anlaşmak zor değil, bir problemimiz, derdimiz yok."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN