Kurşun yarası!

Hafta boyunca gece kaçamağı yapan futbolculara silah sıkılması ve yönetimin, "Fener'in cezası ertelensin" açıklaması çok tartışıldı. Takımın zorlu bir maça çıkacağı unutuldu!..

Sahada tel tel dökülen Kartal'a cezayı kesen isimler Utaka ve Aatif (2) oldu. G.Saray da Elazığ'da kazanınca siyah-beyazlılar Devler Ligi'ne direkt katılma yarışında geriye düştü.

Kurtarıcı Gökhan Töre!
Sakatlıklar ve cezalılar nedeniyle Sivas'a 9 oyuncusundan yoksun giden Beşiktaş'ta Fenerbahçe derbisi sonrası gece kulübünde kurşunlanan Gökhan Töre 18 kişilik kadroda yer aldı. Teknik direktör Bilic, Gökhan'ı 1-0 geriye düştükten sonra kurtarıcı olarak sahaya sürdü. Ancak hasta yatağından kalkıp(!) maça çıkan Gökhan Töre hiçbir varlık gösteremedi.

Aptalca goller yedik
Beşiktaş'ın genç futbolcusu Necip, sahadan mağlubiyetle ayrıldıkları için çok üzgün olduklarını söyledi. Maça iyi başladıklarını belirten Necip, "Hakimiyet bizdeydi. Kaçırdığımız golleri atsak farklı olurdu ama böyle aptalca goller yersek bu tip sonuçlar kaçınılmaz oluyor" dedi. Atiba ise "Oyunun belli bölümlerinde iyi, belli bölümlerinde de kötüydük. Rakibimiz konsantrasyon eksikliğimizin cezasını kesti" dedi.

Orman tahammül edemedi
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, karşılaşma öncesi Sivasspor kulübünü ziyaret edip, Başkan Mecnun Odyakmaz ve teknik direktör Roberto Carlos'la bir süre sohbet etti. Daha sonra Odyakmaz ile birlikte Kangal Yetiştirme Merkezi'nde incelemelerde bulunan Orman, maçta ise Sivas'ın ikinci golü sonrası stattan ayrıldı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN