2015 gönlünüzce geçsin

Spor dünyasında alanında tanınmış, önemli başarılar yakalamış isimler, Sabah Spor'un sorularını yanıtladı.

2015 gönlünüzce geçsin
1- 2014 senesinden aklınızda kalan ne oldu?

2- 2015 yılından beklenti ve umutlarınız nedir?

Sheilla Castro (Vakıfbank sporcusu)

Gelir gelmez kupa aldım

1.
Vakıfbank'a geldikten sadece iki gün sonra kazandığımız Spor Toto Şampiyonlar Kupası benim için özel bir andı. Brezilya Milli Takımı ile bronz madalyada kaldığımız Dünya Şampiyonası benim açımdan bu yılın en unutulmaz olayı oldu.

2. Vakıfbank'a gelirken kendi adıma koyduğum en büyük hedef olan Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğunu kazanmayı ümit ediyorum.

Gözde Sonsırma (Vakıfbank kaptanı)

Zor anlarda ayakta kaldık

1. Yılın en unutulmaz anı İzmir'de Türkiye Kupası finalinde 2-0 geriden gelip 3-2 aldığımız maçta kupayı kaldırdığım andı. Zor anlarda ayakta kaldık.

2. 2015 yılında ailem ve tüm sevdiklerim için sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl olmasını diliyorum. Ülkem ve tüm insanlık adına da en büyük dileğim barış. Ve tabii ki yine tüm kupalar...

Giovani Guidetti (Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı Antrenörü)

Final serisi çok özeldi


1. Vakıfbank ile Türkiye Ligi play off serisinde kazandığımız müthiş zafer ve şampiyonluğumuz... Ayrıca Alman Milli Takımı ile geçirdiğimiz zorlu yaz dönemi ilk anda aklımda kalan olaylar. Spor Toto Şampiyonlar Kupası'nı kazanmamız da benim için çok özel bir andı.

2. 2015'ten en büyük beklentim tüm kupaları kazanmak. Kendi adıma ise şu anda olduğu gibi yaptığım işten zevk almaya devam etmek istiyorum. Umarım 2015'te kendimi ve çevremdeki insanları mutlu görürüm.

Gizem Karadayı (Vakıfbank sporcusu)

O anı unutamam


1. Bu yıl Cannes maçında sakatlandığım anı unutamıyorum. Bizim için çok önemli ve zor bir maçta sakatlık yaşadım. Bunun dışında, tabii ki kazandığımız kupalar bu yılın en özel anlarıydı.

2. 2015'ten önce sağlık ve huzur istiyorum. Bu ikisi olduktan sonra kalan her şeyi başarabilirim. Takımım adına ise en büyük isteğim geçen sezon finalde kaybettiğimiz Şampiyonlar Ligi'ni bu sezon bir kez daha kazanmak.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN