Fenerbahçe, Alex Meier'i Löw'e sordu

Devre arasında Kadlec'i göndererek Alex Meier'i transfer etmek isteyen Fenerbahçe yönetimi, Alman Milli Takımı'nı çalıştıran Löw'e danıştı.

Fenerbahçe, Alex Meier'i Löw'e sordu
Türkiye ara çalışmalarını çok gizli bir şekilde sürdüren Fenerbahçe'nin hedefindeki ismi Takvim'den öğrendi... Sarı-Lacivertli yönetimin, şu anda Bundesliga'nın en golcü ismi olan Alex Meier ile görüşmesi çok büyük yankı uyandırdı.

MALİYETİ DE DÜŞÜK OLUR
Alınan bilgilere göre Fenerbahçe, Alman yıldızın transferi için girişimlere hız verdi... Sarı-Lacivertliler, yeni sezonda takımın başına geçirmek istediği Alman Milli Takımı'nın teknik direktörü Joachim Löw'den Meier için referans aldı. Tecrübeli hocanın, golcü futbolcu için, "Yıldızı biraz geç parladı. Ama şu anda çok iyi durumda. Hem karakteri hem de yetenekleriyle Fenerbahçe'de çok şey katar. Transferin maliyeti de düşük olur" dediği öğrenildi.

GELECEK HAFTA ÇIKARMA VAR!
Löw'ün olumlu referansı sonrası Fenerbahçe yönetimi, Alex Meier transferi için Eintracht Frankurt ile temasları hızlandırdı. Sarı-Lacivertliler'in önümüzdeki hafta Almanya'ya giderek hem Meier'in menajeri hem de Frankfurt'lu yetkililer ile masaya oturması bekleniyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN