Atiba yoksa ben varım G.Saray korksun

Beşiktaş'ta kırmızı kart cezalısı Atiba'nın görevini üstlenmesi beklenen Ozi, "Bizde kimin oynadığı değil, oynayacak futbolcunun elinden geleni yapması esastır. Rakipten çekinmiyoruz" dedi

Atiba yoksa ben varım G.Saray korksun
Beşiktaş'ta Galatasaray derbisi öncesinde Necip Uysal'ın sakatlıktan yeni çıkması ve Kerim Frei'ın defansif yönünün zayıf olması nedeniyle gözler Oğuzhan Özyakup'a çevrildi. Kırmızı kart cezalısı Atiba'nın yerine Veli ile birlikte ön liberoda görev yapması beklenen Oğuzhan, "Ben hazırım, hocam görev verirse Beşiktaş'ın kazanması için terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim" dedi. Kendileri için başarılı bir yılı geride bıraktıklarını ve 2015'in ilk derbisini kazanıp, yollarına kayıpsız devam etmek istediklerini belirten Oğuzhan şöyle devam etti:

LUKA MODRİC'İN BEŞİKTAŞ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİ - TIKLAYIN

BEŞİKTAŞ - GALATASARAY MAÇI NE ZAMAN, HANGİ KANALDA? - TIKLAYIN

DERBİYİ YORUMLAYIN YAYINLAYALIM - TIKLAYIN

MORALİMİZ DE HAVAMIZ DA SÜPER

"Şu anda takım olarak çok iyiyiz. Başkanımız Fikret Orman, ikinci başkanımız Ahmet Nur Çebi ve A takımdan sorumlu yöneticimiz Mete Vardar hep bizimle birlikte. Personel de öyle… Maçta kimin oynadığı önemli değil. Bizde oynayacak olan futbolcunun elinden geleni yapması esastır. Moralimiz de havamız da süper. Galatasaray'dan korkmuyoruz. Biz değil onlar bizden korksun. İnanıyorum ki bu maçı kazanıp şampiyonluk hedefine bir adım daha yaklaşacağız. Seyircimizin desteği çok önemli. Onları Olimpiyat'a bekliyoruz."

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN