'Barcelona gibisiniz'

'Barcelona gibisiniz'

Real Madrid’li Modric, Arsenal maçı sonrası eski hocası Bilic’e Beşiktaş’ı övmüş: Hırvat teknik adam, yurt dışında verdiği bir röportajda Luka Modric'in Beşiktaş hakkındaki görüşlerini paylaştı

Futbolculuk döneminde İngiliz ekiplerinden West Ham ve Everton'da oynayan Bilic, Beşiktaş'taki teknik adamlık döneminde de ilgiyi üzerinde toplamayı başardı. Hırvat teknik adam, FourFourTwo Dergisi'nin uluslararası versiyonunun Şubat sayısında yayımlanacak röportajında milli takımdan eski öğrencisi Luka Modric'in kendisini arayarak oyunlarını övdüğünü şu sözlerle anlattı: "Luka, Arsenal maçı sonrası beni arayıp 'Takımın topla çok rahat oynuyor. Resmen Barcelona gibi tiki-taka (pas oyunu) oynuyorsunuz' dedi."

ATİBA YOKSA BEN VARIM G.SARAY KORKSUN - TIKLAYIN

BEŞİKTAŞ - GALATASARAY MAÇI NE ZAMAN, HANGİ KANALDA? - TIKLAYIN

DERBİYİ YORUMLAYIN YAYINLAYALIM - TIKLAYIN

'20 KÖŞE YAZISI, 20 TV PROGRAMI VAR'

Beşiktaş'ta ciddi bir medya baskısı altında olduklarını da söyleyen Bilic, "Maçlar üzerinden iki gün geçse bile hala konuşuluyor. Her maçtan sonra Beşiktaş'la ilgili en az 20 köşe yazısı, 20 TV programı var. Ülkenin en büyük takımlarından birini yönetiyorum. 15 milyon taraftarımız var ve nereye giderseniz gidin, her yerde onları görüyorsunuz ama bu ayaklarınızın yere basmasını sağlıyor. Bu kulüpte olmaktan dolayı çok gurur duyuyorum" şeklinde konuştu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN