Carlos Tevez Süper Lig'e geliyor

Son günlerde dünya çapında hareketlenen transfer kulislerine bomba gibi bir haber düştü. Arjantin kaynaklı müthiş iddiaya göre Fenerbahçe, Juventus'un süper golcüsü Carlos Tevez'in peşinde. Bu sansasyonel haberin çıkış noktası Arjantin'in Ole gazetesi oldu.

Carlos Tevez Süper Lig'e geliyor
Ole'ye konuşan Tevez, sezon sonunda sözleşmesi bitince Juventus'tan ayrılacağını açıkladı. Haber hem Arjantin'de hem İtalya'da büyük yankı uyandırırken, bir bomba da Fox Sport Latino'dan geldi. Juventus'un Tevez'i ocak ayında satıp para kazanmak istediğini duyuran Fox Sport Latino, 30 yaşındaki golcüyü isteyen kulüpler arasında Türkiye'den Fenerbahçe'nin de yer aldığını belirtti.

KANARYA'NIN GOL BÖLGESİ ÇEŞİTLİLİK KAZANACAK

İtalyan kulübünün, geçen sezon başında 9 milyon euro'ya transfer ettiği Tevez için Fenerbahçe'nin yanı sıra İngiltere, Almanya, Fransa ve Brezilya'dan kulüplerle de görüştüğü kaydedildi. Bu sezon forvetleri bekleneni veremeyen F.Bahçe'nin, hem bu sıkıntıya son vermek hem boş tribünleri doldurmak hem de forma satışlarında patlama yapmak için Tevez'i ciddi şekilde düşündüğü ileri sürüldü.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN