Tütüneker: İstifayı düşünmüyorum

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, ligde Kasımpaşa karşısında çok ağır yenilgi aldıklarını söyledi.

Tütüneker: İstifayı düşünmüyorum
Tütüneker, 5-2 mağlup ayrıldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, iç sahada maç kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti.

Karşılaşmanın genelinde kötü futbol ortaya koyduklarını dile getiren Tütüneker, "Ağır bir mağlubiyet aldık, şapkamızı önümüze alıp değerlendirmek lazım. Hem kendimizi hem de futbolcuları değerlendirmek lazım. Başkanımızla oturup konuşarak, değerlendireceğiz. Sırf futbolcuları değil, biz de kendimizi değerlendireceğiz, önümüze bakacağız. En son değerlendirmeyi başkanımızla yapacağız" diye konuştu.

Mağlubiyette kadroda eksikler bulunmasının etkisi olduğunu kaydeden Tütüneker, "Çok fazlasıyla sakatlar var, bunun arkasına sığınmak istemiyorum ama hakikaten sakatlıklar da üst seviyede. Yapılacak bir şey yok, devam etmek zorundayız" dedi.

Tütüneker, bir basın mensubunun "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna istifa etmeyi düşünmediğini ama Kulüp Başkanı Ziya Eren ile durum değerlendirmesi yapacağını sözlerine ekledi.
BİZE ULAŞIN