Kartal vuruşu

Beşiktaş yönetimi, iç transferde Veli Kavlak, Ersan Adem Gülüm ve Cenk Gönen ile 4'er yıllık mukavele yaptı Sözleşmeleri sezon sonunda bitecek Mustafa Pektemek ve Atiba Hutchinson'la da imzaların atılması an meselesi

Kartal vuruşu
Beşiktaş'ta sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan 5 futbolcudan 3'ü yeni mukaveleye imza attı. Yönetimin, bir süredir yürüttüğü iç transfer görüşmeleri sonucunda Veli Kavlak, Ersan Adem Gülüm ve Cenk Gönen'in 4 yıl daha Beşiktaş forması giymesi kesinleşti. Özellikle F.Bahçe'nin listesinde olan ayrıca Avrupa'dan da teklifler alan Veli'nin takımda tutulmasını Bilic çok istiyordu. Bunun için yönetimin kesenin ağzını açtığı belirtildi.

ÇEBİ TESİSLERDE BİTİRDİ
İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'nin dün sabah tesislerde 3 futbolcuyla masaya oturarak, "Sizler Beşiktaş'ın evlatlarısınız. Bu işi mutlu şekilde bitirelim" dediği ve oyuncuları ikna ettiği öğrenildi. Bu arada Mustafa Pektemek ve Atiba ile de anlaşmaya varılmasının an meselesi olduğu kaydedildi.

KİM NE KADAR ALACAK?

4 yıl için 6.2 milyon Euro isteyen Veli'nin pazarlıklar sonrasında sezon başına 1.4 milyon Euro'yu kabul ettiği, maç başına da 10 bin Euro alacağı öğrenildi. Ayrıca 2 milyon Euro isteyen Ersan'ın 1.3 milyon Euro, 1.5 milyon Euro isteyen Cenk'in de 1.1 milyon Euro yıllık ücrete ikna edildiği bildirildi.

OLİMPİYAT'TA 28 BİN 260 KİŞİ VARDI
2015 yılının ilk derbisine taraftar beklenen ilgiyi göstermedi. Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki karşılaşmayı 28 bin 260 sporsever izledi. Soğuk hava ve yağmurun da etkisiyle tribünlerin önemli bir bölümü boş kaldı.

SOSA NE YAPTI?
Şut:3 Pas: 48 Orta: 6 İsabetli Orta: 2 Hava Topu: 0 Yaptığı Faul: 1 Topla Buluşma: 71

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN