"F.Bahçeliydim"

Galatasaray Teknik Direkt örü Hamza Hamzaoğlu : "Çocukluğumda Fenerbahçeliydim. Galatasaray'la anlaşamadığımda Ali Şen arayarak iki kat para teklif etti ama kabul etmedim"

F.Bahçeliydim
Galatasaray Dergisi'ne konuşan sarı-kırmızılıların teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, bomba gibi açıklamalar yaptı. Küçükken Fenerbahçe taraftarı olduğunu ifade eden genç teknik adam, "Çocukluğumda Fenerbahçeliydim. Ama profesyonel yaşantı başlayınca o duygu azalıyor. Takımızla oynadığınız maçlara odaklanıyorsunuz" dedi. Galatasaray'da 4 sezon oynadıktan sonra, yöneticilerin kendisine, "Bu rakam veriliyor, kabul ediyorsan imzala" dediğini söyleyen Hamzaoğlu şöyle devam etti: "Bunu kabul etmem söz konusu değildi. Son güne kadar Galatasaray'dan adım bekledim. Bir kuruş çıksalar dahi kabul edeceğimi söyledim ama o teklif gelmedi. Üstelik teklifi daha da düşürdüler. Ali Şen anlaşamadığımız günün gecesi arayarak 'Bize gel iki katını vereyim' dedi kabul etmedim. Çok istedi ama gitmedim. O sıra Beenhakker İstanbulspor'a gelmişti, beni beğenmiş ve istediler. Son gün oraya gittim."

10 yolcu belli oldu
Her fırsatta 32 oyuncuyla idman yapmaktan şikayet eden Hamza Hamzoğlu, Beşiktaş derbisi sonrasına bıraktığı raporu hazırladı. Hamza hoca, kadroyu 25 kişiye indirmeyi planlıyor. Bu doğrultuda kadro dışı olan Yiğit, Engin ve Eboue'nin yanı sıra Furkan, Umut Gündoğan, Aydın ve Veysel ile yollar kesin ayrılacak. Gençlerden Alperen, Emre Can ve Birhan ise deneyim kazanmaları için kiralanacak.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN