Muhammed Demirci'nin sözleşmesi feshedildi

Muhammed Demirci'nin sözleşmesi feshedildi

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Beşiktaş'tan kiralık olarak aldığı Muhammed Demirci'nin sözleşmesini feshetti.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a büyük umutlarla gelen fakat bir türlü bekleneni veremeyen Muhammed Demirci'nin sözleşmesi feshedildi.

Beşiktaş'tan büyük umutlarla Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a gelen Muhammed Demirci'nin sözleşmesi kulüp tarafından feshedildi. Teknik direktör Hakan Kutlu'nun yönetime verdiği geniş rapor doğrultusunda Muhammed Demirci'nin sözleşmesinin feshedildiği öğrenildi.

9 YILLIK BEKLENTİ BOŞA ÇIKTI

2006 yılında geleceğin Maradona'sı olarak Beşiktaş'ın altyapısına getirilen Muhammed Demirci bir türlü beklenen seviyeye gelemiyor.

Üç gün önce 20 yaşına basan genç futbolcu Beşiktaş A Takımında zaman zaman şans bulsa da kendini geliştirme konusunda çaba göstermediği için çok sık eleştiriliyordu. Sezon başında Gaziantep BB Spor'a kiralık olarak verilen Muhammed burada da beklentileri karşılamaktan oldukça uzak bir performans sergiledi.

GAZİANTEP'TE GOLÜ YOK SADECE BİR ASİSTİ VAR

PTT 1. Lig Takımı Gaziantep BB Spor'da 9 lig, 5 kupa maçında görev alabilen Muhammed bu maçlarda gol atma başarısını gösteremezken sadece 1 asist yapabildi.

Gaziantepspor BB Spor teknik direktörü Hakan Kutlu'nun raporu doğrultusunda sezonun ikinci devresinde kadroda düşünülmeyen Muhammed Demirci'nin sözleşmesi feshedildi.

Muhammed Demirci'nin Beşiktaş tarafından yeniden kiraya verileceği öğrenildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN