Yaktılar bizi!

Trabzonspor yönetimi hakem hatalarına isyan etti: "Sezon başından bu yana 10'a yakın puanımızı gasp ettiler. Federasyon, 'Sen misin beni Avrupa'ya şikayet eden' diyerek bize had bildirmeye çalışıyor"

Yaktılar bizi!
Bu sezon hakem hataları nedeniyle sık sık canı yanan Trabzonspor'da başkan yardımcısı Yakup Aslan, sert açıklamalarda bulundu. Hakem hatalarının dayanılmaz boyuta ulaştığını vurgulayan Aslan, "Sezon başından bu yana 10'a yakın puanımızı gasp etti bu hakemler. Resmen bizi yaktılar. Eskişehir maçında hakem bir golümüzü iptal etti. Bir de faul pozisyonundan gol yememize neden oldu. Balıkesir maçında ise uyduruk bir penaltı ile aleyhimize kartlar verildi. Lehimize de bir penaltı es geçildi. Federasyon, 'Sen misin beni Avrupa'ya şikayet eden' diyerek bize had bildirmeye çalışıyor. Ancak bir gün gelecek had bildirmenin ne olduğunu görecekler" şeklinde konuştu.

ÖZELUÇAK KEYFİ
Trabzonspor'da Balıkesirspor maçının ardından izinli olan futbolculardan bazıları özel uçak tutarak Balıkesir Havalimanı'ndan İstanbul'a uçtu. Teknik direktör Ersun Yanal ile oyuncular Cardozo, Yusuf Erdoğan, Serdar Gürler, İshak Doğan, Bosingwa, Mehmet Ekici, Ferhat Yazgan ve Özer Hurmacı'nın yer aldığı özel uçağın masraflarının ortak olarak karşılandığı öğrenildi.

CARDOZO İSYANI!
Trabzon yerel basını, 2-2 biten Balıkesirspor karşılaşmasının ardından Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'a çok ağır yüklendi. Yanal'ın sahaya forvetsiz çıkması ve Cardozo'yu 31. dakikada oyuna almasını eleştiren Taka Gazetesi, "Balıkesirspor 3 forvetle, Ersun Yanal ise Fener'in ajanı gibi Cardozo'suz sahaya çıktı" başlığını attı. Karadeniz Gazetesi, "Ağlanacak halimize gülüyoruz. Yanal'ın kadro fantezisi", Son Nokta Gazetesi, "Yanal'a Oscarlık ders" başlıklarını attı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN