"Erkan Zengin için Trabzonspor ile anlaştık"

Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, yıldız futbolcuları Erkan Zengin konusunda Trabzonspor ile el sıkıştıklarını söyledi.

Erkan Zengin için Trabzonspor ile anlaştık
Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, bir televizyon kanalına telefonla bağlanarak birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'nin de kadrosuna katmak istediği Erkan Zengin için Trabzonspor ile el sıkıştıklarını açıklayan Hoşcan, "Erkan Zengin ile ilgili görüşmelerimizi yaptık. Fenerbahçe ve Trabzonspor bize teklif yaptı. Trabzonspor'un teklifi daha iyi olduğu için onlarla el sıkıştık. Şimdi Trabzonspor, Erkan Zengin ile görüşüyor" dedi.

Yıldız oyuncunun 'Fenerbahçe'ye gitmek istiyorum' açıklamasıyla ilgili bir soruya da Hoşcan, "Yetkisi olmayan menajerler araya girip kaos ortamı oluşturuyor. Futbolcuların da mutlulukları önemli ama biz, Erkan için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Oyuncular da kulüplere vefa göstererek gerekeni yapmalı. Trabzonspor ile görüştükten sonra transferi tamamlamaya çalışırız" ifadelerini kullandı.

"SKIBBE, PAZARTESİ TAKIMIN BAŞINDA OLACAK"

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bugün kulübe geleceğini ve karşılıklı olarak sözleşmeyi feshedeceklerini belirten Eskişehirspor Başkanı, "Skibbe ile görüşmelerimizi yaptık. Pazartesi günü takımın başında olmasını bekliyoruz. Görüşmelerimiz devam ediyor. Eskişehirspor'u daha önce çalıştırmış, takımı bilen bir hocadır. Bu nedenle böyle bir karar aldık. Onun da burada yarım kalmış bir işi vardı. Ertuğrul hoca gibi iyi işler yapacağını düşünüyorum" açıklamasında bulundu.

2 MİLYON 250 BİN EUROYA ANLAŞMA SAĞLANDI

Eskişehirspor, Erkan Zengin için Trabzonspor'la 2 milyon 250 bin euroya el sıkışırken, transfer tecrübeli futbolcunun ikna edilmesine kaldı.

Transfer sezonunun açılmasının ardından Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki Erkan Zengin, çekişmesini Trabzonspor kazandı. Trabzonspor ile Eskişehirspor'un 2 milyon 250 bin Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi. Tecrübeli futbolcu Erkan Zengin'in Türkiye'de sadece Fenerbahçe'de oynamak istediğini açıklamasının ardından iki kulübün anlaşması sonrasında gözler Zengin'e döndü. Tecrübeli futbolcunun Trabzonspor'un formasını giymek istemesi durumunda transferi gerçekleşmiş olacak. İki yönetim de Erkan Zengin'in vereceği kararı bekliyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN