Sneijder için tele-konferans

Sneijder için tele-konferans

Bugün Ali Güven Juventus'la, Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers de Galatasaray ile masaya oturacak: Hollandalı yıldızın menajeri Albers, bugün İstanbul'a gelip Albayrak-Dürüst ikilisinden izin isteyecek. Wesley Sneijder'i Aslan'a getiren Ali Güven ise Milano'da Juventuslu yetkililerle bir araya gelip tele-konferansla pazarlıklar başlayacak

Wesley Sneijder için büyük gün! Sneijder'in geleceğiyle ilgili bugün iki önemli görüşme gerçekleşecek. Juventus cephesinin bu transferde yardımını istediği İtalya'da yaşayan Türk iş adamı Ali Güven, St Moritz'deki tatilini yarıda kesti. FIFA menajeri de olan Güven, Milano'nun yolunu tuttu ve burada Juventus CEO'su Giuseppe Marotta ve Sportif Direktör Fabio Paratici ile masaya oturacak. Galatasaraylı yöneticilerle de tele-konferans yardımıyla pazarlığa girişilecek.

HAMZAOĞLU GİDECEK İSİMLERİ AÇIKLADI! - TIKLAYIN

'SNEİJDER İTALYA'DA OYNAMALI'
Hollandalı yıldızı İtalyan devine götürmek istediğini dün açıkça ifade eden menajeri Guido Albers de boş durmayacak. Bugün İstanbul'a gelecek olan Albers Abdurrahim Albayrak-Ali Dürüst ikilisiyle görüşecek. Albers, Sneijder'in sarı-kırmızılı takımdan ayrılmak istediğini ve futbol kariyerini anlaştığı Juventus'ta devam ettirmeye kararlı olduğunu Galatasaraylı yöneticilere iletecek.

HAMZAOĞLU'NDAN YABANCI KURALI YORUMU - TIKLAYIN

JUVE 10 MİLYON EURO'YA ÇIKTI

Sneijder'in sözleşmesinde "20 milyon Euro'ya serbest kalır" yazıyor ama sarı-kırmızılı kulüp 15 milyon Euro'ya razı. G.Saray'ın 2 sene önce İnter'e ödediği 7.5 milyon Euro'yu gözden çıkaran Juventus ise teklifini bonuslarla 10 milyona yükseltti. Juve'nin 2 buçuk yıllık sözleşme önerdiği Sneijder'in sezonluk 4 milyon Euro'yu kabul ettiği ancak 3 buçuk yıllık sözleşme talep ettiği gelen haberler arasında.

'AVRUPA'DAN MEN TEHLİKESİ VAR'
G.Saray'ın eski yöneticisi Mehmet Helvacı, yeni tüzük için hazırlık çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Kulübün mali kriterlere henüz uyum sağlamadığını da vurgulayan Helvacı, "Eğer yeni kaynaklar ve projeler bulunmaz ise kritere uyum zor gözüküyor ve 2016'da Avrupa kupalarından men tehlikesi devam ediyor" dedi.

BURSASPOR SERDAR'I VERMİYOR
Bursasporlu Serdar Aziz'in peşinde olan G.Saray'a olumsuz cevap geldi. Hamza Hamzaoğlu'nun kadrosunda görmek istediği Serdar Aziz için sarı-kırmızılı kulübün Abdurrahim Albayrak aracılığıyla Bursaspor'un kapısını çaldığı ancak başkan Recep Bölükbaşı'dan olumsuz yanıt aldığı öğrenildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN