Sneijder'in fiyatında indirim

Sneijder'in fiyatında indirim

Abdürrahim Albayrak, Sneijder'i 20 milyon eurodan aşağıya satmayacaklarını söyledi ama İtalyan basını Galatasaray'ın 12 milyon euroya indiğini iddia etti.

  • AA
  • Futbol
  • Cuma 09.01.2015 11:40
Galatasaray'ın Hollandalı oyuncusu Wesley Sneijder'i kadrosuna katmak isteyen İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Juventus'un, transfer için sarı-kırmızılıların indirime gitmesini sağladığı ancak bunun, transferin gerçekleşmesi için henüz yeterli düzeyde olmadığı bildirildi.

İtalyan basınındaki haberlerde, 30 yaşındaki yıldız oyuncunun menajerinin, 20 milyon avro ücret talep eden Galatasaray'ı bir miktar indirim yapmaya ikna ettiği iddia edildi.

"Türkler 12 milyona indi. Juventus Sportif Direktörü Giuseppe Marotta, 7 milyonun üstünde vermeyecek" ifadesinin öne çıktığı haberlerde, Sneijder'in menajerinin tarafları uzlaştırmak için İstanbul'da yoğun bir görüşme trafiğinde olduğu belirtildi.

Sneijder'in menajeri Guido Albers önceki gün yaptığı açıklamada, Hollandalı yıldız futbolcunun 2009-2013 sezonları arasında Inter forması giydiği dönemde kariyerinin parlak günlerini geçirdiğini, bu nedenle İtalya'ya dönmekten mutluluk duyacağını ifade etmişti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN