Prandelli dönüyor!

Galatasaray'ın sözleşmesini tek taraflı feshettiği Cesare Prandelli İstanbul'a dönüyor. İtalyan hoca Emirgan'da ev tuttu

Prandelli dönüyor!
Kasım ayının sonunda sözleşmesi feshedilen Cesare Prandelli, 11 Aralık'ta sevgilisi Novella Benini ile birlikte ülkesinin yolunu tutmuştu. Bir aydır İtalya'da olan Prandelli'nin salı günü İstanbul'a döneceği ortaya çıktı. Novella'nın oğlunun eğitimini tamamlamasına karar veren İtalyan çift, mayıs sonuna kadar İstanbul'da oturma kararı aldı. Hatta İtalyan teknik adam Emirgan'da ev bile kiraladı. Sarı-kırmızılı yönetimin İstanbul'a geldikten sonra eski hocasıyla görüşmesi bekleniyor. Galatasaray cephesi, sözleşmeyi haklı fesihle sonlandırdıklarını ve tazminat ödemeyeceklerini düşünüyor. Ancak Prandelli için FIFA yolu açık ve avukatı, İtalyan hocaya yapılan ödemelerin eksik olduğu görüşünde.

SNEIJDER'İN TRANSFERİNDE SON NOKTA - TIKLAYIN

SERDAR TAŞÇI'YI YAZDILAR AMA...
Rus basını, Spartak Moskova'nın Türk asıllı stoperi Serdar Taşçı'yı Galatasaray'a yazdı. Söz konusu haberlerde, gurbetçi savunmacının sezon sonuna kadar kiralık olarak sarı-kırmızılı formayı giyeceği vurgulandı. SABAH; Taşçı'nın menajeri Ahmet Bulut'a ulaştı. Bulut net bir dille "Çıkan haberler yalan" cevabını verdi.

SERDAR AZİZ GALATASARAY YOLUNDA - TIKLAYIN

KÜSKÜN AYSAL DİVAN'A GİTMİYOR
G.Saray Kulübü'nde bugün Olağanüstü Divan Toplantısı gerçekleşecek. Aralarında Ünal Aysal ve Aziz Yıldırım'ın kardeşi Acar Yıldırım'ın yer aldığı Divan Kurulu üyeliğine hak kazanmış isimlere Divan Kurulu beratı takdim edilecek. Yönetime küskün olan Aysal'ın beratını almaya gelmeyeceği ve tavrını sürdüreceği öğrenildi.

HAMZAOĞLU GİDECEK İSİMLERİ AÇIKLADI! - TIKLAYIN
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN