'Vicdan azabı çekmiyorum'

'Vicdan azabı çekmiyorum'

"Fatih Terim ile iletişim kurmayı denedim ancak başaramadım. Bu konuda elimden gelen bir şey yok. Vicdan azabı çekmiyorum. Allah'ın adaletine güveniyorum"

  • Futbol
  • Cumartesi 10.01.2015
Milli Takım kampında Gökhan Töre ile yaşadığı "Silahlı tartışma" sonrası ay-yıldızlı formaya uzak kalan Hakan Çalhanoğlu, Beşiktaşlı futbolcu ve Fatih Terim ile ilgili açıklamalar yaptı.

TERİM, KARAMAN'A MI GÖNDERME YAPTI? - TIKLAYIN

SABIRLI OLMAK GEREKTİĞİNİ BİLİYORUM
Bayer Leverkusen forması giyen Çalhanoğlu, Bild'e verdiği röportajında, "Gökhan Töre ile aramda herhangi bir sorun yok. Geçmiş hakkında konuşmak istemiyorum. Her şeyi akışına bırakıyorum" dedi. Milli Takım bazında işlerin iyi gitmediğinin altını çizen Çalhanoğlu, "Ancak kulüp seviyesinde iyi olduğumda Milli Takım için de şansım artacaktır. Sabırlı olmam gerek" değerlendirmesini yaptı.

"TEKNİK ADAMIN ÖNCE FELSEFESİ OLUR" - TIKLAYIN

DENEDİM AMA TERİM'E ULAŞAMIYORUM
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile iletişim kurmayı denediğini ancak başaramadığını belirten milli futbolcu, "Allah'ın adaletine güveniyorum. Allah her şeyi görüyor. Vicdan azabı çekmiyorum. Bu konuda elimden gelen bir şey yok" diye konuştu.

TERİM'İN FİKRİ DEĞİŞİRSE BURADAYIM!
Fatih Terim, Milli Takım daveti gönderdiği taktirde kabul etmek zorunda olduğunu söyleyen Çalhanoğlu, "Fikri değişirse buradayım. Türk olmaktan gurur duyuyorum ve ülkem için oynamayı isterim" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN