Lider Antalya'yı salladı

Kamp için Antalya'ya giden Fenerbahçe, burada büyük coşkuyla karşılanırken oyuncular ve İsmail Kartal ezilme tehlikesi geçirdi

  • Futbol
  • Pazar 11.01.2015
F.Bahçe 6 günlük iznin ardından dün Samandıra'da toplanarak ilk idmanını yaptı. Ardından Antalya'ya uçan sarı-lacivertlileri kalabalık taraftar grubu coşkuyla karşıladı. Takımlarını destekleyen futbolseverler, oyuncuların otobüse binişi esnasında fotoğraf çektirmek isterken, bir grup da meşaleler eşliğinde tezahüratlarda bulundular. Taraftarlar arasından zorlukla geçen futbolcular, otobüse binerek otele geçtiler. F.Bahçe akşam da otelin sahasında antrenman yaptı. Çalışmaya grip olan Mehmet Topal katılmazken, sakatlığı geçmeyen Alves ile Webo düz koşu yaptı.

ALMANLAR'IN DİEGO AŞKI...
Antalya'da kamp yapan Werder Bremen'i izleyen Alman taraftarlar, F.Bahçe'nin idmanına gelip eski yıldızları Diego'ya sevgi gösterisinde bulundu. Almanların saha kenarında Brezilyalı oyuncu ile sohbeti diğer futbolcular tarafından da ilgiyle izlendi.

SEVGİ SELİ İZDİHAM YAŞATTI
Havaalanı çıkışında yoğun ilgi nedeniyle zor anlar yaşayan Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, sarı-lacivertli taraftarların arasından güçlükle geçerek takım otobüsüne bindi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN