Şimdi acı çekme zamanı

Şimdi acı çekme zamanı

Teknik Direktör İsmail Kartal, şampiyonluğun anahtarını Antalya kampında verdi: Oyuncularıyla toplantı yapan Kartal, "Başarılar, acı çekerek, fedakarlık yaparak elde edilir. Şimdi acı çekme zamanı. Burada çekeceğimiz acı bize 4. yıldız olarak geri dönecektir" dedi

Ligin ilk yarısını liden kapatan Fenerbahçe ikinci devrenin startını dün Antalya'da verdi. İlk idmanı kaldığı otelin sahasında gerçekleştiren sarı-lacivertliler'in patronu İsmail Kartal, futbolcularıyla sahanın ortasında özel bir toplantı yaptı. Kartal, lider öğrencilerini överken şampiyonluğun yol haritasını da anlattı. Zorlu bir ilk yarıyı geride bıraktıklarını belirten başarılı çalıştırıcı, disiplinden asla taviz vermeyeceğini vurguladı ve oyuncularına şu konuşmayı yaptı:

HER ŞEY KENDİ ELİMİZDE

"Herkesin performansından memnunum. Fikstür avantajını elimize geçirdik. Hiçbir şey kolay elde edilmez. Başarılar, acı çekerek, fedakarlık göstererek ve inançla elde edilir. Şimdi acı çekme zamanı. Hepinizden fedakarlık istiyorum. Hep beraber takım ruhuyla hareket edersek istediklerimizi başarabiliriz. Burada çekeceğimiz acı bize 4. yıldız olarak geri dönecektir"
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN