Veli Kavlak ile ilgili çarpıcı iddia

Beşiktaş ile sözleşmesini 4 yıl uzattığını açıklayan Veli Kavlak'ın, siyah-beyazlı kulüp ile sözleşmesini uzatmadan önce Fenerbahçe'ye haber gönderdiği iddia edildi.

Veli Kavlak ile ilgili çarpıcı iddia
Sarı-lacivertlilerin kendisi ile ilgilendiği yönünde duyumlar alan ve ardından harekete geçen Veli Kavlak, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a yakınlığı ile bilinen bir menajer vasıtasıyla sarı-lacivertli yönetime mesaj gönderdi.

Aziz Yıldırım'a yakın olan menajer ile 23 Kasım'da bir görüşme yapan Veli, Fenerbahçe'den teklif gelmesi durumunda değerlendirebileceğini dile getirerek Beşiktaş ile olan sözleşme durumunu ortaya koyuyor. Veli Kavlak ile 3 kez görüşen menajer, daha sonra Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu ile transfer konusunda bir görüşme gerçekleştiriyor ve sarı-lacivertli yönetime Veli Kavlak'ın son durumunu aktarıyor.

Veli Kavlak'ın transferine temkinli yaklaşan Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu, Avusturyalı futbolcunun Beşiktaş ile sözleşmesi olduğunu ve sözleşmesinin sona ermesi durumunda kendisiyle görüşme yapabileceklerini ifade ederek transfer kapısını açılmadan kapattığı öğrenildi.

Fenerbahçe'den görüşme konusunda olumsuz yanıt alan Veli Kavlak, Beşiktaş ile bir görüşme daha gerçekleştiriyor ve sözleşme şartları konusunda mutabakata vararak siyah-beyazlı kulüp ile olan sözleşmesini 4 yıl daha uzatma kararı alıyor. (Sporx)
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN