Galatasaray'dan transfer açıklaması

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, transfer çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Galatasaray'dan transfer açıklaması
Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, bütçelerine uygun olması durumunda transfer yapacaklarını söyledi. Takımdan gidecek oyuncular hakkında bilgi veren Albayrak, Hamza Hamzaoğlu'nun gelişinin takımı olumlu etkilediğini ifade etti. Albayrak ayrıca Muslera, Sneijder ve Pandev'i de kesinlikle satmayacaklarını söyledi.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, bütçelerine uygun olmaları koşuluyla transfer yapacaklarını söyledi.

Radyospor'a konuşan Albayrak, "Stoper transferi şart değil. Hocamız, bir başka futbolcuyla doldurmayı planlıyor. Hakan Balta ve genç kardeşlerimiz var. Ama kulübümüzün şartları doğrultusunda olursa bir transfer yaparız. Büyük paralar verip transfer yapmayacağız. O büyük paraları futbolcularımıza veririz. Onları mutlu ederiz. Daha başarılı oluruz" dedi.

"YİĞİT VE ENGİN'İ SATMAYI DÜŞÜNÜYORUZ"


Takımdan ayrılacak oyuncular hakkında bilgi veren Abdurrahim Albayrak,"Furkan'ı Karabükspor'a kiraladık. Asla satmayı düşünmüyoruz. Veysel Sarı'nın gidip yarım dönem bir başka kulüpte oynamasını istiyoruz. Kendisini isteyen bir kaç kulüp var. Yiğit Gökoğlan ve Engin Baytar'ı ise satmayı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Hamza Hamzaoğlu'nun gelişiyle takımda gözle görünür bir düzelme olduğunu aktaran Albayrak, "Hocamız gelmeden önce bir çok arkadaşımız kulüpten gitmek için başka kulüplerle görüştüler. O görüşmelerden bilgi sahibiyiz. Hamza hoca geldikten sonra ise hiçbir oyuncumuz takımdan ayrılmak istemiyor. Bu da bizim için çok sevindirici" dedi.

4. yıldızı takmak ve gelecek sezon da Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmek istediklerini belirten Albayrak, Muslera, Sneijder ve Pandev'i kesinlikle satmayacaklarını söyledi. (Radyospor)
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN