Diego'dan Neymar'ın sözlerine yanıt

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Diego, kendisine hayran olduğunu belirten Neymar'ın bu sözlerine karşılık verdi.

Diego'dan Neymar'ın sözlerine yanıt
Brezilyalı futbolcu, vatandaşı Neymar'a nazik sözleri için teşekkür ederken, asıl Barcelonalı yıldızın günümüz futbolunda bir idol olduğunu vurguladı. İşte Diego'nun o sözleri:

"NEYMAR'I TANIMAK MUTLULUK"
Öncelikle Neymar'ı tanımaktan dolayı çok mutluyum. Teşekkür ediyorum ona. Saha içinde harika bir oyuncu ama saha dışında da mükemmel bir insan. Onun benim için söylediklerini duydum. Benim bir hayranım olduğunu söylemiş ama esas olarak o bir idoldür futbolda. Tüm yaptıklarıyla hem saha içinde hem saha dışında o şu anda futbolda bir idoldür." Neymar'ın Diego hayranı olduğunu açıklayıp, Türkiye'de Fenerbahçe'yi tuttuğunu söylemesi, Sarı-Lacivertli takımın Antalya kampında da yankılandı.

Fenerbahçeli futbolcular, Neymar'ın açıklamalarına oldukça şaşırırken, Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve maçlarını takip ettiğini söylemesinden çok memnun oldular. Neymar'ın Diego hayranlığı, Fenerli yıldızdan 5 yaş küçük olmasına bağlandı. 1985 doğumlu Diego, 1996'dan 2004'e kadar Santos forması giyerken, 1992 doğumlu Neymar da Santos'un altyapısında oynuyordu. Neymar, 2003'te Santos'un kapısından girdiğinde Diego, Brezilya kulübünün yaşayan efsanesiydi.

Akşam
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN