Tebrikler arkadaşım

Kartal, Alman teknik adama, "Senden başkası olsa haksızlık olurdu" derken Löw'ün teşekkürü; "Ben de senin şampiyonluğunu kutlamak için inan sabırsızlanıyorum" şeklinde oldu

Tebrikler arkadaşım
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, yakın dostu Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw'ün Ballon d'Or'u kazanmasının ardından telefona sarıldı. 2014 yılının en iyi teknik adamı seçilen Löw'ü oylamanın ardından gece saatlerinde arayan Kartal arkadaşını kutlarken duyduğu mutluluğu "Bu ödülü senden başkası alsa büyük haksızlık olurdu. Kesinlikle hak ettiğin bir başarıyı elde ettin. Umarım daha nice ödüller alırsın" dediği öğrenildi.

NEYMAR FENERBAHÇELİ ÇIKTI - TIKLAYIN

İKİ FUTBOLCUDAN EMENİKE'YE ŞOK! - TIKLAYIN

VEFALI BİR DOSTSUN!
Löw'ün bu telefondan dolayı çok mutlu olduğu ve Kartal'a "Böyle vefalı dostlarımın olması beni daha da çok mutlu ediyor. Ben de seni ilk yarıyı lider kapattığın için tebrik ediyorum" dediği belirtildi. Alman çalıştırıcı ayrıca Fenerbahçe'nin şampiyon olacağına inancını da şu sözlerle dile getirdi: "Ben de seni şampiyonluğunu kutlamak için arayacağım. O gün için sabırsızlanıyorum."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN