'Aptalcaydı'

Sneijder'in yüzüne vurmaya çalışan Beşiktaşlı futbolcu, boşta bulunduğunu ve bir daha aynı şeyi tekrarlamayacağını söyledi

'Aptalcaydı'
Beşiktaş orta sahasının vazgeçilmez isimlerinden olan Veli Kavlak, Avusturya'da yayın yapan Laola1'e verdiği röportajda ilginç ifadeler kullandı. Galatasaray derbisinde Sneijder'in yüzüne vurmaya çalışan ve bu hareketi nedeniyle kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bırakan Veli, hatalı olduğunu kabul etti. Tecrübeli futbolcu, "Sneijder orada itmeye çalıştı. Boşta bulundum ve aptalca bir hareket yaptım. Bir daha asla tekrarlamam" dedi.

DEMBA BA'DAN TÜM DÜNYAYA 61:8 MESAJI - TIKLAYIN

Q7 HALA MESAJ ATIYOR
Beşiktaş ile sözleşmesini 2019'a kadar uzatan Veli, çok mutlu olduğunu belirterek, "Beşiktaş'ta ilk zamanlarımda Ernst bana çok yardımcı oldu. Guti de önemli bir isimdi. Quaresma ise çok özel bir futbolcuydu. Hala görüşüyoruz. Beşiktaş'ı özlediğine dair mesajlar atıyor" açıklamasını yaptı.

BİLİC ADİL BİR İNSAN
Teknik direktörü Slaven Bilic'e de övgü yağdıran Veli Kavlak şu ifadeleri kullandı: "Çok adil bir insan. İhtiyacım olan şeyi sağlıyor. Örneğin bir gün izin mi yapmak istiyorum, hemen izin veriyor ve 'Git ailenin yanına uç, onları gör ve öyle gel' diyor. Bunlar hiç sıradan şeyler değil."

BEŞİKTAŞ EN İYİ 42. TAKIM
Beşiktaş, Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) "2014 Kulüpler Dünya Sıralaması"nda 42'nci oldu. Real Madrid'in zirvede yer aldığı listede, Trabzonspor 126, G.Saray 150, Bursa 314, Karabük 343, F.Bahçe 357 ve Eskişehir 473'üncü sırada yer aldı.

KARA KARTAL ANTALYA YOLCUSU
Beşiktaş, sezonun ikinci yarısının hazırlıklarına dün Ümraniye tesislerinde yaptığı antrenmanla devam etti. Salonda çalışan siyah-beyazlı futbolcular, denge, kuvvet ve kondisyon antrenmanı yaptılar. Ülkesinden dönen Franco da takımla çalıştı. Beşiktaş kamp çalışmaları için bugün Antalya'ya gidecek.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN