Erkan Zengin'i istiyorlarsa...

"Erkan Zengin'i istiyorlarsa..."

Erkan Zengin'in transferiyle ilgili olarak Trabzonspor'dan ve yıldız futbolcudan çarpıcı açıklamalar geldi.

Trabzonspor'un Eskişehirspor'dan bonservisini 2 milyon 250 bin euro'ya aldığını resmen açıkladığı Erkan Zengin gerçeğini Fotomaç açıklıyor.
"Erkan Zengin ya bizim takımda oynayacak ya da Eskişehirspor'a geri dönecek. Bir başka kulüp Erkan'ı isterse artık Trabzonspor kulübü ile masaya oturmak zorunda."
Tatil için İsviçre'de bulunan Erkan ile CEO Burak Gürdal görüştü. İşte 30 yaşındaki futbolcunun Gürdal'a söyledikleri:

"Benim için Eskişehirspor ile anlaşmanız ve bana talip olmanızdan gurur duydum. Ama şu anda kafam çok karışık. Bana düşünmek için birkaç gün süre verin. Şu anda Trabzonspor'a 'Hayır' demiyorum.

ERSUN HOCA GELMEMİ İSTİYOR
Daha önce menajerimle Fenerbahçe ile görüştük ve anlaştık. Ama artık durum çok değişti. Ersun Yanal benim için baba gibidir. Ona da 'hayır' diyemem. Zaten Ersun hocam ile sık sık görüşüyoruz. O da gelmemi çok istiyor. Trabzonspor camiasına teşekkür ederim. İnşallah hayırlısı olur. Birkaç gün içerisinde bu iş sona erecektir. Ben de gerçekten zor günler geçirdim."

SADECE İKİ SEÇENEĞİ VAR
Bordo-mavili yöneticiler de Fotomaç'a yaptıkları açıklamalarda, "Biz Erkan Zengin'in bonservisini aldık. Eskişehirspor'a 2 milyon 250 bin euro ödeyeceğiz. Bu şu anlama geliyor: Erkan Zengin ya bizim takımda oynayacak ya da Eskişehirspor'a geri dönecek. Bir başka kulüp Erkan'ı isterse artık Trabzonspor kulübü ile masaya oturmak zorunda. Bunun artık başka hiçbir yolu yok" ifadelerini kullandılar.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN