Daha ne olsun!

Daha ne olsun!

"Bu sezon Fenerbahçe'yi Saracoğlu'nda yenebilecek misiniz" sorusuna sinirlenen Melo, "Orada kupa kaldırdık. Bu 3 puandan çok daha önemli. Daha ne olsun!" dedi

Galatasaraylı Melo, Alanya kampında Fenerbahçelileri kızdıracak açıklamalar yaptı. Dün basının karşısına çıkan Brezilyalı, "Bu sezon F.Bahçe'yi Saracoğlu'nda yenebilecek misiniz?" sorusuna sinirlenen Brezilyalı yıldız, "Biz orada (Kadıköy'de) kupa kaldırdık. Bu 3 puandan çok daha önemli bir şey. Evlerinde zafer kutladık. Daha ne olsun!" yanıtını verdi. Felipe Melo şöyle devam etti:

TFF BAŞKANI'NA SORUN

"Statların boş kalması beni çok üzüyor. Derbi maçlarında bile ne yazık ki tribünler boştu. Nedenini bilmiyorum, buna ben cevap veremem. Bu soruyu TFF Başkanı'na sormanız gerekiyor. Sadece futbol oynamayı seviyorum. Kalede de olsa oynarım. Eleştirilere fazla kulak asmıyorum. Benim için önemli olan tek şey Galatasaray... Çünkü ben Galatasaray sayesinde evime ekmek götürebiliyorum."

Kadıköy Hatırası
Galatasaray , 2011-2012 sezonunda şampiyonluğunu ezeli rakibinin evi Şükrü Saracoğlu'nda ilan etmiş ve futbolcular soyunma odası duvarına "Kadıköy Hatırası" yazmıştı.

Yabancı kuralı rekabeti artırır
Yabancı kuralı hakkında görüşlerini dile getiren Brezilyalı isim, "Yeni kurallar gelecekteki çocuklar için daha fazla motive edici olabilir. Türk futbolcuları için bu durum rekabeti arttıracaktır" dedi.

Türkiye'ye aşık oldum
Türkiye'yi çok sevdiğini dile getiren Melo, "Brezilya Milli Takımı'nda oynamasaydım, Türkiye için oynayabilirdim. Çünkü ben buraya aşık oldum" açıklamasını yaptı.

Hamzaoğlu'ndan dönüş şakası
Alanya'da oyuncularıyla toplantı yapan Hamzaoğlu, pazartesi günü bitecek kampı salıya uzattıklarını söyledi. Bunu duyan futbolcuların yüzü asılınca genç teknik adam Pazar akşamı maçtan sonra İstanbul'a döneceklerini müjdeleyerek, pazartesi takımın izinli olduğunu duyurdu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN