Kuyt'tan itiraf!

Kuyt'tan itiraf!
F.Bahçe'nin Antalya kampında dün basının karşısına çıkan isim Kuyt oldu. Çalışmaların iyi gittiğini belirten Hollandalı, hakkındaki transfer haberleri ile ilgili de konuştu. Şampiyonluk yarışında Beşiktaş ve Galatasaray'la puanlarının yakın olduğunu hatırlatan Kuyt, "Bizi, kimin zorlayacağı fark etmez. Şampiyon olmak istiyoruz" dedi. Sezon sonu F.Bahçe'yle sözleşmesinin biteceğini vurgulayan Kuyt, "Avrupa'dan ve Avrupa dışından benimle ilgilenen takımlar var. Feyenoord da benim için çok şey ifade ediyor. Ancak F.Bahçe'nin de benimle mutlu olduğunu biliyorum" diye konuştu.

TARAFTARI ÖZLEDİK
Dolu tribünlere oynamak istediklerini belirten Kuyt, "Dolu statları özledik. Fenerbahçe uzun bir süredir kendi evinde yenilmez durumda. Bu iç sahada yenilmezlik serimizin sebeplerinden biri de taraftarlarımızdır. Geçen aylarda stadımızda bize destek verene taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. 2015 için dileğim umarım stadımız tekrar dolu olur. Çünkü dolu statlar, Türk futbolunu özel yapan bir nokta" dedi.

HERKESİ YENERİZ
Ligde zirvede olmayı hak ettiklerini belirten Kuyt, "Bizim takımın kalitesine bakarsak çok iyi bir ekip olduğumuzu herkesin gördüğüne inanıyorum. Türkiye'de herkesi mağlup edebilecek güce sahibiz" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN